Через сильні дощі на Олімпіаді переносять змагання

14.08.2008, 12:46

Через сильні дощі, які вранці пройшли у Пекіні, організатори Олімпіади перенесли змагання із бейсболу, тенісу, софтболу, каное, вітрильного спорту та академічному веслуванню.

Час проведення цих змагань повідомлять п

Час проведення цих змагань повідомлять пізніше.

Нагадаємо, раніше збірна України вже завоювала чотири бронзові нагороди Олімпіади.

Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби у категорії до 66 кг.

Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях із важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграв бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк виграв бронзову медаль у дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.