Чехія - Україна: напередодні

06.09.2011, 10:19
Чехія - Україна: напередодні - Фото

Чотири дні тому в Харкові українці програли Уругваю, зазнавши третьої поразки в останніх трьох матчах, і знову - на останніх хвилинах. В іграх з французами, шведами і уругвайцями наша команда пропустила п'ять голів в проміжку з 87-ої до 90-ої хвилини

Сьогодні національна збірна України в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року проведе товариський матч з командою Чехії. Матч відбудеться в Празі на стадіоні "Спарта". Початок гри о 20:00 за київським часом, пряма трансляція на телеканалі Інтер.

Чотири дні тому в Харкові українці програли Уругваю, зазнавши третьої поразки в останніх трьох матчах, і знову - на останніх хвилинах. В іграх з французами, шведами і уругвайцями наша команда пропустила п'ять голів в проміжку з 87-ої до 90-ої хвилини. Олег Блохін після кожної гри обіцяє зробити висновки по грі захисників, залучає нових виконавців, але результат повторюється з лякаючою закономірністю. Проте, тренер упевнений, позитивні результати не примусять на себе чекати, адже гра команди, з його слів, поліпшується з кожним матчем. Сьогодні тренер як мінімум наполовину оновить склад, адже він зробив усього дві заміни в харківському матчі, і дасть можливість зіграти всім викликаним на збір гравцям.

Збірна Чехії перед сьогоднішньою грою недорахувалася двох відомих гравців через травми: воротар Петро Чех пошкодив коліно, а форвард Томаш Нецид вибув зі строю ще в червні, і довго буде відновлюватися після операції. У поточному відбірному циклі чехи виступають нижче за свій рівень. Прогнозовано вони двічі обіграли Ліхтенштейн, але при цьому поступилися Іспанії, а додатково примудрилися вдома програти Литві. Минулої суботи чехи здобули важливу нічию в матчі з Шотландією і практично гарантували собі друге місце та ігри в плей-офф. Цікаво, що в нинішньому році команда Міхала Білека програла всі чотири товариських матчі.

Футбол: всі новини>>>