RU

Бюджет чемпіонату України і Росії з футболу складе $1 млрд.

18.02.2013, 16:33
Бюджет чемпіонату України і Росії з футболу складе $1 млрд. - Фото
Учасники наради зібралися в офісі Газпрому (фото: sovsport.ru)
Бюджет об'єднаного чемпіонату України і Росії з футболу складе $1 млрд. Про це було оголошено сьогодні в Москві, де проходить нарада оргкомітету з підготовки даного турніру.

За задумом організаторів, $800 мільйонів складе бюджет вищого дивізіону, 100 мільйонів - бюджет першого дивізіону і 100 мільйонів - відрахування в Російський футбольний союз і Федерацію футболу України.

За участь у чемпіонаті кожна команда отримає $22 мільйони. За кожну перемогу $370 тисяч, за нічию - 120 тисяч доларів. За перше місце у вищій лізі покладається $92 мільйона, за друге місце - $74 млн., за третє - $61 млн.

Планується, що якщо чемпіонат уперше пройде в сезоні-2014/15, то в ньому візьмуть участь по 9 найсильніших команд від Росії і України за підсумками національних чемпіонатів 2013/14 р. Клуби, які займуть у чемпіонатах Росії і України місця з 10 по 16 , утворюють об'єднаний перший дивізіон.

Відзначимо, що офіційно ніхто з представників українських команд на нараді в Москві не присутній. Єдиний делегат від України - в.о. директора української Прем'єр-ліги Петро Іванов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини