RU

Бубка пояснив, чому олімпійців вирішили везти в Крим до Януковича

16.08.2012, 16:13
Бубка пояснив, чому олімпійців вирішили везти в Крим до Януковича - Фото
Сергій Бубка
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка пояснив, чому призерів Олімпіади-2012 вирішено було везти в Крим до президента України Віктора Януковича, який проводить там свою робочу відпустку, а не влаштовувати зустріч у Києві.

"Ми розглядали два варіанти місця проведення зустрічі - в Києві чи в Криму, а саме - в Лівадійському палаці. Зупинилися на останньому, щоб підкреслити значимість сьогоднішньої події. Адже Лівадійський палац був свідком епохальних подій, приймаючи в своїх стінах Вінстона Черчілля і Франкліна Рузвельта. Сьогодні ж буде вписана ще й спортивна сторінка в історію палацу. Доторкнувшись до історії, насолодившись прекрасними пейзажами і природою, більшість спортсменів поїдуть відпочивати, щоб набратися сил на нові подвиги", - сказав Бубка, слова якого наводить прес-служба НОК України.

Незважаючи на слова Бубки про те, що спортсмени поїдуть відпочивати, слід зазначити, що завтра у олімпійців буде зустріч з прем'єр-міністром Миколою Азаровим і відбудеться вона в Києві.

Досьє на Сергія Бубку
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини