Бразилія і США зіграють у фіналі Кубка Конфедерацій

26.06.2009, 09:36

Збірна Бразилії вийшла у фінал Кубка Конфедерацій, перемігши у півфіналі команду Південної Африки з рахунком 1:0. Єдиний гол на 88-й хвилині гри забив Даніел Алвеш.

У фіналі Бразилія зустрінеться зі збірною США,

У фіналі Бразилія зустрінеться зі збірною США, що напередодні обіграла іспанців 2:0. Фінальний матч відбудеться 28 червня. У той самий день збірні Іспанії і ПАР зіграють за третє місце.

Нагадаємо, що володарем Кубка Конфедерацій є збірна Бразилії: у 2005 році в Німеччині Бразилія розгромила у фіналі збірну Аргентини з рахунком 4:1. Збірна США ще жодного разу не доходила до фіналу цього турніру, але двічі була третьою - у 1992 році в Саудівській Аравії і в 1999 році у Мексиці.

Футбол: добірка новин>>>