RU

Брати Клички стали "Друзями Євро-2012"

14.09.2010, 15:40

14 вересня до сотні "Друзів Євро-2012" приєдналися ще два відомі спортсмени - почесного звання вдостоїлися всесвітньо відомі боксери, чемпіони світу Віталій і Володимир Клички. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як зазначили брати Клички, тепер основними суперниками для них є проблеми у підготовці країни до Євро-2012. Вони наголосили, що кожний з українців повинен думати не про те, що дасть йому турнір, а про те, що він може зробити для Євро-2012. "Я хочу, щоб чемпіонат став переможним для України у всіх сферах - спортивній, політичній і економічній. Сьогодні, офіційно ставши "Другом Євро", розумієш, що це не тільки почесна, але й дуже відповідальна місія - щоденна праця. Брати Клічки докладуть максимум зусиль для того, щоб чемпіонат пройшов на вищому рівні, і Україна прийняла гостей з усього світу", - сказав Віталій Кличко.

Брати Клички стали "Друзями Євро-2012"

У свою чергу, Володимир Кличко заявив, що мріє, щоб у гостей, які приїдуть в Україну під час турніру, було відчуття того, що вони приїхали до друзів, і відчуття домашньої атмосфери.

Протягом цього року титулу "Друзі Євро-2012" будуть удостоєні ще 44 відомі особистості. Раніше "Друзями Євро-2012" стали президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов, лідер рок-групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, а також фундатор видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га" Іван Малкович.

Віталій Кличко: біографія та добірка новин>>>
Володимир Кличко: біографія та добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини