RU

Боснію виключили з ФІФА і УЄФА

01.04.2011, 12:25

1 квітня 2011 року Футбольна федерація Боснії і Герцеговини (ФФБГ) була виключена зі складу ФІФА і УЄФА надалі до подальшого повідомлення. Рішення було зумовлено тим, що ФФБГ не привела свій статут у відповідність до вимог ФІФА і УЄФА. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Санкції на адресу балканської країни пішли у зв'язку з тим, що вищі футбольні органи не влаштовує непрозора ситуація з керівництвом федерації, яку очолюють відразу три президенти: хорват, боснієць і серб.

Генеральна асамблея ФФБГ у Сараєво, минула 29 березня 2011 року, не зібрала кворуму для прийняття поправок до статуту. Зміни підтримали лише 22 з 54 представлених делегатів. Отже, ФФБГ втрачає всі права членства в УЄФА аж до подальшого розпорядження.

З 1 квітня 2011 року аж до розв'язання проблеми представники ФФБГ та її клуби більше не мають права брати участь у міжнародних турнірах. Це також означає, що з 1 квітня 2011 року судді і офіційні особи ФФБГ не можуть брати участь у будь-яких міжнародних матчах або заходах.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини