Боротьба. Орлов програв у першій сутичці

06.08.2012, 16:37
Боротьба. Орлов програв у першій сутичці - Фото

Українець Євген Орлов в поєдинку 1/8 фіналу програв борцю з Туреччини з рахунком 0:3

Сьогодні на Олімпійський іграх-2012 в Лондоні розігрують комплект медалей серед борців греко-римського стилю в категорії до 120 кг.

Українець Євген Орлов в поєдинку 1/8 фіналу програв борцю з Туреччини з рахунком 0:3. Відзначимо, що українець ще може поборотися за бронзу, якщо турецький борець вийде у фінал змагань.

Нагадаємо, сьогодні в категорії до 60 кг українець Ленур Теміров в поєдинку 1/16 фіналу програв борцю з Казахстану Алмату Кебіспаєву з рахунком 0:3. У той же час Василь Рачиба першу сутичку виграв і пройшов до чвертьфіналу.

Вчора в категорії до 55 кг у першій сутичці програв українець Вугар Рагімов.