RU

Блонську можуть позбавити срібної медалі

20.08.2008, 12:56

Антидопінгова служба Міжнародного олімпійського комітету (МОК) за застосування заборонених препаратів може позбавити українську семиборку Людмилу Блонську срібної медалі Олімпійських ігор у Пекіні. Про це повідомляє сайт газети "L'Equipe". Офіційно ця інформація наразі не підтверджена.

Як повідомляє видання, результати допінг-проби 30-річної української спортсменки показали позитивну реакцію на стероїди. МОК заявив про початок визначення дисциплінарної процедури щодо Л. Блонської, яка прийшла другою після ще однієї українки Наталії Добринської у змаганнях із семиборства минулої суботи.

Планується, що дисциплінарна Комісія і виконавча рада МОКу ухвалять остаточне рішення у четвер. Якщо звинувачення у застосуванні допінгу підтвердяться, в української спортсменки заберуть її медаль, і виключать із змагань.

Л. Блонську вже відсторонювали від участі у змаганнях через допінг на 2003-2005 роки. Якщо звинувачення у застосуванні допінгу вдруге підтвердиться, її дискваліфікують на все життя. На даний момент, вже 4 атлетів було дискваліфіковано і виключені із змагань через позитивні тести на допінг.

Досьє на Людмилу Блонську >>>

Усе про Олімпіаду-2008 в Пекіні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини