RU

Блохін незадоволений календарем чемпіонату України

13.03.2013, 15:21
Блохін незадоволений календарем чемпіонату України - Фото
Олег Блохін (фото: fcdynamo.kiev.ua)
Київське "Динамо" звернулося до Прем'єр-ліги з проханням перенести виїзний матч чемпіонату країни з "Чорноморцем" призначений на 16.00 у суботу 30 березня, на неділю 31 березня в зв'язку з тим, що в період з 22 по 26 березня сімнадцять футболістів "Динамо" будуть виступати за збірні. Прем'єр-ліга відповіла відмовою. Про це заявив головний тренер команди Олег Блохін.

"Тренер кожної команди, перед якою ставляться високі завдання, знає, як важко буває грати після того, як гравці команди повернуться зі своїх збірних. Потрібен час, щоб люди прийшли в себе. І фізично - після ігор і перельотів, і морально - адже не всі збірні завжди грають успішно. У такій обстановці дорога кожна додаткова година. Тому ми сподівалися, що Прем'єр-ліга піде нам назустріч і перенесе нашу гру з "Чорноморцем" з суботи на неділю. Вважаю, що клуби повинні робити все можливе, щоб гравці потрапляли в збірну у своєму кращому стані. На сьогодні ми свою роботу зробили. Те, що в національну збірну запрошено шестеро динамівців, ще шестеро - у молодіжну, а ще п'ятеро - в національні команди своїх країн, свідчить про високий рівень їх підготовки. Жоден інший клуб України не має такого представництва в збірних. Напевно, в Прем'єр-лізі про це не знають", - сказав Блохін, слова якого наводить офіційний сайт "Динамо".

Блохін нагадав, що конкуренти "Динамо" в боротьбі за друге місце "Дніпро" і "Металіст", які також делегують футболістів до збірних, будуть грати в неділю. "Я не прошу нічого особливого для своєї команди, практично весь склад якої грає за національні збірні. Просто хочу, щоб ми були в рівних умовах з нашими суперниками. І сподіваюся, що здоровий глузд врешті-решт візьме гору", - зазначив він.

У той же час, "Шахтар", як і "Динамо", свій матч теж проведе 30 березня, але, за словами Блохіна, для донеччан це не має такого великого значення. "Мені чомусь здається, що при іншій турнірної ситуації в чемпіонаті України, "Шахтар" обов'язково грав би в неділю. Сьогодні всім зрозуміло, що йде боротьба за друге місце між "Динамо",  "Дніпром" і "Металістом . Але і "Дніпро", і "Металіст" будуть грати в неділю, а ми чомусь в суботу. Якщо вже так потрібно переносити будь-кому гру на день раніше, то логічно щоб у суботу грав "Металіст", у якого менше гравців збірних, ніж у нас і у "Дніпра". Хоча я б поставив всіх у рівні умови. Всі три команди борються за друге місце всі три - дають гравців у збірну. Але на день раніше грає чомусь тільки "Динамо". Може бути, календар становили ще восени, коли "Динамо" і "Шахтар" були претендентами на перше місце, бо і поставили наші ігри в один день. Але зараз все змінилося. Будемо реалістами - в цьому чемпіонаті ми "Шахтарю" не конкуренти. Є час і можливість поправити календар, щоб він був однаково справедливий до всіх ", - підкреслив він.

Блохін зазначив, що клуб звернувся до Федерації футболу України, і сподівається, що там питання з перенесенням гри вирішать позитивно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини