Блохін: Результату немає, але є команда

11.08.2011, 11:05
Блохін: Результату немає, але є команда - Фото

Головний тренер збірної України Олег Блохін (на фото) заявив, що йому дуже образливо знову поступатися на останніх хвилинах, але похвалив своїх підопічних за гідну гру.

"Образливо знову програвати на останніх хвилинах, але загалом я грою задоволений. Ми мали зовсім мало часу на підготовку, фактично провели декілька відновлювальних тренувань. Тому вважаю, що в даній ситуації наша команда виглядала гідно. Перші 25 хвилин ми звикали один до одного, бо знову проводили матч в новому складі. Моменти були і у нас, і у шведів. Після перерви ми однозначно мали перевагу. Нарешті я побачив на полі справжню команду, і вона показала навіть більш гарну гру, ніж я очікував. Все ж не можна тренуватися разом лічені дні і потім виграти у Швеції, яка виступає в одному складі протягом декількох років", - сказав Блохін, якого цитує офіційний сайт УЄФА.

Наставник українців пообіцяв, що команда працюватиме над помилками, а тренерський штаб обов'язково внесе кадрові корективи. Крім того, Блохін зазначив прекрасну атмосферу на харківському стадіоні "Металіст", який наступним літом прийме три матчі Євро-2012. "Хочу подякувати вболівальникам. Хоч арена і не була повністю заповнена, але нас добре підтримували - приємно грати в такій атмосфері", - резюмував наставник.

Нагадаємо, вчора збірна України програла команді Швеції з рахунком 0:1, пропустивши гол в компенсований час після удару Тобіаса Хюсена. Це друга підряд поразка під керівництвом Блохіна. 7 червня синьо-жовті поступилися в Донецьку Франції (1:4), отримавши три голи в свої ворота також наприкінці гри.

Олег Блохін: біографія, новини>>>

Футбол: всі новини>>>