RU

Блохін: Після Євро-2011 список кандидатів поменшав

14.07.2011, 14:31
Блохін: Після Євро-2011 список кандидатів поменшав - Фото
2075d144151a7311978273943508e6fe.jpg

Блохін: Після Євро-2011 список кандидатів поменшав

Головний тренер національної збірної України Олег Блохін (на фото) після провалу нашої "молодіжки" на Євро-2011 зробив відповідні висновки і не буде залучати деяких гравців до головної команди.

"Власне ігри я й не побачив. При цьому і бійцівських якостей гравці молодіжної команди не показали: не було спортивної злості, характеру, самовіддачі. Я вже говорив, що провал нашої молоді мене просто-таки шокував: нічого не змогли організувати в атаці, при цьому в обороні - очевидні провали. Гравцям видали багато авансів, а вони й половини цих компліментів не відпрацювали. Тому тепер їм потрібно добре порозміркувати про своє майбутнє, про роботу над собою і про погляди на гру в футбол. Від ментальності гравця фактично все і залежить", - сказав Блохін, якого цитує nsc-olymp.net.

"Прізвищ поки що називати не буду, однак зараз можу сказати, що дехто з тих гравців, яких ми планували більше залучати, відверто розчарував. Тому по тих іграх, які були показані українцями на молодіжному Євро, список кандидатів до головної команди поменшав. Це не означає, що всі попали в немилість: когось, звичайно, залучати будемо. Тут багато що залежить і від того, як вони будуть виявляти себе в матчах за клуби", - наголосив він.

Нагадаємо, на Євро-2011 в Данії українська "молодіжка" на груповому етапі програла командам Чехії та Іспанії, і зіграла внічию з Англією, і в підсумку посіла останнє місце в своїй групі.

Олег Блохін: біографія та добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини