Блан вважає справедливою нічию з Англією

12.06.2012, 16:16
Блан вважає справедливою нічию з Англією - Фото
Лоран Блан (фото: ЕРА)

Шкода, що не виграли, але добре, що не програли

Після нічиєї з Англією головний тренер збірної Франції Лоран Блан зізнався, що відчуває "суперечливі почуття".

"Шкода, що не виграли, але добре, що не програли. Ми відчуваємо суперечливі почуття, як, думаю, і англійці. Вони видали дуже сильну 20-хвилинку, а ми, як не парадоксально, заграли після того, як пропустили. Суперник створював нам труднощі, але ми заслужено забили гол у відповідь, а в другому могли і другий, хоча моментів було мало", - сказав Блан, слова якого наводить офіційний сайт УЄФА.

"В цілому, думаю, нічия - справедливий результат для обох команд. Той факт, що на полі було дуже жарко, грав проти більш атакуючої команди, а збірна Франції атакувала більше. Поразки ми точно не заслуговували. Стартовий відрізок провели дуже боязко. Чому - не знаю. У збірної Англії не було переваги, але були моменти. Не хочемо більше так починати свої ігри. Хоча, може, нам було потрібно щось подібне, щоб зробити крок вперед. Сподіваюся, в наступному матчі ми будемо готові грати з першої хвилини, - сказав він.

Нагадаємо, матч Франція - Англія завершився внічию 1:1. В іншому матчі нашої групи Україна обіграла Швецію з рахунком 2:1.