Бенту: Це був найкращий матч Португалії на Євро-2012

18.06.2012, 10:17
Бенту: Це був найкращий матч Португалії на Євро-2012 - Фото
Пауло Бенту (фото: ЕРА)
Головний тренер збірної Португалії Паулу Бенту назвав вчорашній переможний матч проти Нідерландів кращим для своєї команди на Євро-2012.

"Ми досягли своєї мети, і я пишаюся тим, що ми зробили це як команда. Ми блискуче впоралися з поставленим завданням, багато в чому завдяки єдності, яка панувало в таборі нашої збірної протягом цих трьох матчів. Я пишаюся тим, як ми грали саме з командної точки зору. Ми вже говорили, що проповідуємо певну ігрову манеру, особливі ігрові ідеї. Футболісти зробили саме те, чого я від них вимагав. Сьогодні можна говорити про блискучу гру. Якщо відкинути перші 12 хвилин, це був найкращий наш матч на чемпіонаті. Ми залишилися вірними своїй філософії, і зараз можемо цим пишатися. Ми завжди були здатні правильно реагувати на невдалі моменти й ніколи не здавалися ", - сказав Бенту, слова якого наводить офіційний сайт УЄФА.

У той же час наставник не згоден з думкою, що в чвертьфінальному протистоянні з Чехією його команда є фаворитом. "Ми не збираємося називати себе фаворитом, чвертьфінал в будь-якому випадку буде нелегким. Треба продовжувати працювати і показувати рівень, на якому ми до цих пір грали. І тоді, можливо, ми проб'ємося навіть до півфіналу. Попереду ще багато роботи, але в мене , як і у гравців, є привід для гордості. Ми у чвертьфіналі, ми показали хороший футбол і вийшли з групи разом з фіналістами останнього чемпіонату світу", - зазначив він.

Нагадаємо, матч Португалія - ​​Нідерланди завершився вчора з рахунком 1:2. Португальці  вийшли з групи з другого місця, маючи в активі шість очок. Другим чвертьфіналістом квартету В стала команда Німеччини, яка обіграла Данію з рахунком 2:1.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"