Бельгія-Туніс 5:2: туніський гол престижу на ЧС-2018

23.06.2018, 18:37
Бельгія-Туніс 5:2: туніський гол престижу на ЧС-2018 - Фото
Вахбі Хазрі (фото - Getty Images)

Незважаючи на розгром від команди Бельгії, збірна Тунісу забила їй другий м'яч на останніх секундах матчу

Збірна Бельгії з футболу сьогодні, 23 червня, виграла у команди з Тунісу з рахунком 5:2.

Бельгійці відкрили рахунок на шостій хвилині, причому з пенальті. Туніський футболіст сфолив проти Едена Азара, Азар ж і пробивав.

На 13 хвилині Ромелу Лукаку відпасував на Азара, але той вдарив слабо. Ще через дві хвилини - атака Бельгії і непогана робота воротаря збірної Тунісу Бен-Мустафи.

На 16 хвилині Лукаку забив, 2:0.

А на 18 хвилині Туніс відігрався. Бронн відправив головою м'яч прямо в сітку, 2:1.

Дріс Мертенс на 20 хвилині спробував забити третій гол, але Бен-Мустафа не дав йому цього зробити.

Потім автор першого гола туніської збірної отримав серйозну травму. З поля його забрали на ношах. Замість Бронна вийшов Наггез.

32 хвилина - небезпечний момент біля воріт Бельгії, Хазрі спробував подвоїти результат своєї команди. З його атакою воротар Куртуа впорався.

Тунісці дуже непогано відбирали м'яч, причому діяли на бельгійській половині.

В кінці першого тайму забрали з поля ще одного гравця збірної Тунісу - Бен-Юссефа. Замість нього вийшов Йохан Беналуан.

Рефері додав чотири хвилини. Хазрі і Хауї намагалися використовувати їх за призначенням, але не вистачило точності, та й Куртуа був на свом місці.

Зате Бельгія забила третій м'яч у додатковий час: дубль у Лукаку.

Другий тайм почався спокійніше, ніж перший.

Але на 51 хвилині Азар забив четвертий гол, обігравши голкіпера. Тепер Бельгії абсолютно нікуди було поспішати, а збірна Тунісу розгубилася.

На 66 хвилині Бадрі намагався виправити становище, але Куртуа витягнув м'яч.

Потім на 70 хвилині Хазрі невдало виконав стандарт.

На 75 хвилині Бельгія могла б забити четвертий, але Бен-Мустафа врятував свою команду, причому від подвійної атаки.

І на 80 хвилині він показав чудовий сейв, коли по воротах Тунісу бив Бачуаі.

На жаль, десять хвилин по тому одного Бен-Мустафи виявилося недостатньо. 5:1, Бачуаї все ж забив.

Після цього інтриги в матчі не залишалося. Але незважаючи на розгромний рахунок, Туніс забив другий гол престижу на останній доданій. Це Хазрі реалізував передачу з флангу, 5: 2.