"Баварія" обіграла "Реал" і вийшла у фінал Ліги чемпіонів

26.04.2012, 09:20

Основний час, як і першому матчі, завершився з рахунком 2:1, тільки на цей раз на користь "Реала", а в серії пенальті німці були сильнішими

Мюнхенська "Баварія" вийшла у фінал Ліги чемпіонов-2011/2012.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, у вчорашньому матчі 1/2 фіналу на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" основний час матчу в протистоянні з мадридським "Реалом" закінчився з рахунком 2:1 на користь "королівського" ​​клубу. У першому півфінальному матчі, який пройшов тиждень тому в Мюнхені, футболісти "Баварії" були сильнішими з таким же рахунком. У додатковий час суперники також не виявили найсильнішого, а в серії пенальті сильнішими виявилися гості - 3:1.

У складі "Баварії" в основний час відзначився Арьєн Роббен на 27-й хвилині - з пенальті. У господарів поля дублем відзначився Кріштіану Роналду, 6-а і 14-а (пенальті) хвилина.

У фіналі "Баварія" зустрінеться з лондонським "Челсі", який переграв у другому півфінальному протистоянні іспанську "Барселону", перемігши вдома (1:0) і зігравши внічию в гостях (2:2).

Вирішальний матч відбудеться 19 травня в Мюнхені. Футболісти "Челсі" мають можливість вперше в своїй історії виграти Лігу чемпіонів, якщо ж у фіналі сильніше виявиться мюнхенський клуб, то він відсвяткує вже 5 вікторію в найпрестижнішому клубному турнірі Європи.