"Баварія" обіграла "Реал" у першому півфіналі Ліги чемпіонів

18.04.2012, 09:35
Маріо Гомес приніс "Баварії" перемогу (Фото: ЕРА)

Мюнхенці добилися перемоги з перевагою в один гол, але мадридці зберігають хороші шанси на вихід у фінал

Мюнхенська "Баварія" з рахунком 2:1 обіграла мадридський "Реал" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонов-2011/2012. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Мюнхенці, які в 14-й раз потрапили в півфінал Кубка європейських чемпіонів, спробували відразу нав'язати супернику свою гру, але "Реал" дав зрозуміти, що не збирається діяти другим номером. Пішов динамічний футбол без розгойдування, і на небезпечний навіс Бастіана Швайнштайгера гості відповіли проривом Каріма Бензема по лівому флангу.

Після динамічної п'ятихвилинки мадридці трохи зменшили темп і захопили контроль над м'ячем, що тут же призвело до небезпечного моменту. Ледве увірвавшись в штрафну, Бензема потужно вдарив під поперечину по центру воріт, але Мануель Нойер відбив м'яч кулаком. Наступні хвилини "Баварія" в повному складі провела на своїй половині поля.

На 16-й хвилині Тоні Кроос виконав кутовий, м'яч потрапив у плече Швайнштайгеру й відлетів у вільну зону на Рібері, який вразив ворота Ікера Касільяса хльостким ударом низом. На радість вболівальників, на поле панував динамічний і видовищний футбол. Незабаром вже Бензема пробив зі зручної позиції в Нойєра, а Гомес змусив Касільяса продемонструвати воротарську майстерність.

Після перерви Бензема знову зіграв у чужій штрафній не кращим чином, трохи зволікаючи й дозволивши Жерому Боатенгу накрити удар. У наступній атаці француз виступив в ролі розпасовщика й вивів Роналду практично один на один з Нойером. Португалець спробував зіграти витончено, але занапастив блискучу можливість, невдало пробивши поміж ніг воротарю.

Однак атака продовжилася, і Бензема знову відпасував на Роналду, який утримав м'яч на лицьовій лінії і прострілив на Месута Езіла, який спокійно пробив з метра по порожніх воротах - 1:1.

Після перерви швидкості були вже не такими високими, як у першому таймі. Пропустивши, вже в наступній атаці "Баварія" завдала кілька найнебезпечніших ударів, а згодом Касільясу довелося кидатися в ноги Гомесу. Німці з усіх сил намагалися розгойдати оборону "Реалу", але іспанці стояли намертво.

На 71-й хвилині мюнхенці дочекалися-таки помилки від мадридських захисників: Серхіо Рамос невдало зіграв на лінії воротарського майданчика, подарувавши м'яч Гомесу, але той не зміг забити свій 12-й гол в цій Лізі чемпіонів, пославши м'яч з декількох метрів сильно вище. Надалі нападник "Баварії" занапастив ще кілька непоганих моментів.

Здавалося, "Баварія" вже витратила ресурси, і "Реал" утримає важливу результативну нічию, але на 89-й хвилині Гомес домігся свого. Філіп Лам здорово прострілив з правого флангу у воротарський, де форвард випередив Альваро Арбело й впритул розстріляв Касільяса.

Гра у відповідь відбудеться через тиждень в Мадриді.