RU

Бій Кличка - Валуєва не відбудеться

25.02.2010, 12:10

Бернд Бенте, менеджер чемпіона WBC у суперважкій вазі Віталія Кличка, заявив, що перемовини про проведення поєдинку проти росіянина Миколи Валуєва зайшли у глухий кут і були припинені.

Як повідомляє allboxing.ru, провину за це він покладає на промоутера Дона Кінга, що представляв інтереси Валуєва. "Дон Кінг збожеволів. Він висуває абсолютно неприйнятні вимоги. З представниками компанії "Sauerland Events" у нас не було б таких проблем. Але з Доном Кінгом ми більше вести перемовини не будемо", - сказав Бенте.

За словами менеджера, суперником В.Кличка у поєдинку, запланованому на 29 травня, може стати непереможний кубінець Одланьєр Соліс. У Соліса вже заплановано на 20 березня поєдинок у США проти Карла Девіса Драммонда, але у разі успіху перемовин про зустріч з Кличком-старшим він може бути відмінений.

Якщо домовленість про бій із Солісом буде досягнута, місцем його проведення, найімовірніше, стане не футбольний стадіон "Шальке" в Гезелькірхені, а менша за розмірами арена у Гамбурзі, оскільки ця зустріч навряд чи викличе такий інтерес німецької публіки, як "дуель гігантів" Кличко-Валуєв.

Нагадаємо, раніше В.Кличко запропонував М.Валуєву $2 млн. за їхній спільний поєдинок.

Віталій Кличко: біографія та добірка новин>>>
Бокс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини