RU

Австралійці погрожують відмовитися від участі в Олімпіаді

28.07.2008, 15:28

Австралійський олімпійський комітет (AOC) заявив, що спортсмени з Австралії можуть знятися з Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні через забруднення навколишнього середовища.

Як повідомляє агентство "Reuters", за словами віце-президента AOC Пітера Монтгомері, це станеться, якщо здоров'я та безпека австралійських олімпійців опинитися під загрозою. П. Монтгомері зазначив, що спортсменам надається свобода самим вирішувати, чи варто брати участь в Іграх. У тому випадку, якщо деякі члени олімпійської збірної Австралії відмовляться від участі, на них не буде виявлятися тиску з боку громадськості.

Сильне забруднення повітря у Пекіні викликає занепокоєння у багатьох спортсменів та чиновників. Влада міста частково обмежила пересування автомобілів та зупинила частину фабрик, щоб до відкриття Олімпійських ігор 8 серпня атмосфера стала чистішою.

Занепокоєння з приводу забруднення повітря посилює те, що для Пекіну в серпні характерні висока температура та висока вогкість повітря. За таких кліматичних умов забруднення важко розсіяти.

Нагадаємо, відкриття 29-х Літніх Олімпійських ігор та 13-х Параолімпійських ігор відбудеться у Пекіні 8 серпня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини