RU

Австрія поділиться з Україною досвідом проведення Чемпіонату Європи з футболу

15.07.2008, 11:07

Австрійські фірми, які брали участь у підготовці Євро-2008 в Австрії, зацікавлені в участі у підготовці Євро-2012 в Україні. Про це сьогодні на австрійсько-українському економічному форумі заявив Федеральний канцлер Австрії Альфред Гузенбауер.

"Ми хочемо брати активну участь у підготовці України до Євро-2012, і не лише уряд Австрії, але й фірми, які готували чемпіонат Європи в Австрії у 2008 році", - сказав А. Гузенбауер, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Канцлер наголосив, що проведення фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні – це "шанс сторіччя, який може випасти лише один раз за життя". Він також зауважив, що Євро-2012 – це гарна можливість для України заявити про себе у світі. У цьому Австрія надасть Україні необхідну політичну та економічну підтримку.

Крім того, держсекретар Федерального міністерства транспорту, інновацій та технологій Австрії Кріста Кранцль зазначила, що австрійці можуть не лише допомогти Україні технологіями, але й методами організації роботи. Зокрема, австрійські залізниці поділяться досвідом з "Укрзалізницею".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини