RU

Атлетам із РФ можуть заборонити виступати в нейтральному статусі

30.01.2020, 15:00
Атлетам із РФ можуть заборонити виступати в нейтральному статусі - Фото
Фото: EPA

Відділ із боротьби з порушеннями в легкій атлетиці (Athletics Integrity Unit) рекомендував міжнародній федерації World Athletics виключити Всеросійську федерацію легкої атлетики (ВФЛА) та заборонити російським атлетам брати участь у змаганнях в нейтральному статусі. Про це повідомляє BBC.

AIU зазначає, що ВФЛА не визнає проблем із допінгом, в яких її звинувачують, як мала би зробити відповідальна федерація, а, навпаки, заперечує свою причетність і здійснює нападки в бік розслідування.

У World Athletics заявили, якщо ВФЛА продовжить заперечувати звинувачення, справу буде передано до Спортивного арбітражного суду. В результаті російські спортсмени можуть втратити можливість виступити на літній Олімпіаді 2020 у Токіо навіть у нейтральному статусі.

У разі, якщо в Росії визнають звинувачення, буде запропонована можливість виступу російських атлетів у нейтральному статусі, а санкції щодо ВФЛА не будуть мати на увазі її виключення.

  • 9 грудня 2019 року Росію на чотири роки відсторонили від Олімпіад та чемпіонатів світу за порушення антидопінгових правил.
  • 14 січня глава Олімпійського і Параолімпійського комітету США Сьюзен Лайонс засумнівався, що якому-небудь російському атлету вдасться довести свою "чистоту" і під нейтральним прапором виступити на майбутній Олімпіаді в Токіо.
  • 22 січня WADA призупинила ліцензію антидопінгової лабораторії в Москві.
  • Вчора стало відомо, що РФ "заднім числом" змінила допінг-проби частини спортсменів.

Читайте також: Сюр. У РФ хочуть провести "свою Олімпіаду" після рішення WADA

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини