RU

"Арсенал" на межі зникнення: Рабинович готовий віддати клуб

08.01.2013, 17:03
Вадим Рабинович
Президент київського "Арсеналу" Вадим Рабинович підтвердив інформацію про серйозні фінансові труднощі команди і не виключив, що столичний клуб може припинити своє існування. Про це він заявив в інтерв'ю mignews.com.ua.

За словами Рабиновича, "Арсенал" втратив двох своїх найбільших фінансових спонсорів. "Хочу сказати вам відверто, що зараз клуб з дуже витратним механізмам не відповідає по грі своїм витратам. Незважаючи на рідкісні спалахи, такі як, наприклад, перемога над донецьким "Шахтарем". В цілому команда не виконала покладених на неї завдань. Щоб ви правильно розуміли: у нас зарплата гравців по 30 і по 40, і навіть по 50 тисяч євро на місяць. 25 мільйонів коштує клуб в рік, і результат - це самозадоволення адміністрації клубу. Так продовжуватися не може. Та й, напевно, я так не хочу. Я не можу сам займатися сьогодні "Арсеналом", а приїжджати в Україну - і спостерігати те, що я бачу, більше не хочу", - сказав він.

Президент "Арсеналу підкреслив, що сьогодні є три шляхи вирішення цього питання." Перше - керівництво клубу зустрінеться з гравцями, і ми запропонуємо їм переглянути існуючі зобов'язання, тому що виконувати ті фінансові умови, які виконувалися за наявності інвесторів, ми сьогодні не можемо. Ми хочемо запропонувати футболістам переглянути контракти, зменшивши витратний механізм клубу, збільшивши присутність молоді в команді, відпустити близько п'яти дорогих гравців як вільних агентів, і тоді ми можемо зберегти якимось чином клуб. Якщо на це гравці не погоджуються, тоді я думаю, це буде глухий кут. Друге - вся наша адміністративна і менеджерська команда не впоралася зі своїми обов'язками, і якщо є інша, яка в змозі вирішити проблемні питання клубу, будь ласка, я готовий до 20 числа будь-якій людині, будь-якій структурі передати футбольний клуб "Арсенал" (Київ). Третій варіант, знову ж, теж до 20 січня - поява партнерів у першу чергу в особі представників міста. Якщо Київ і його влада зацікавлені в масовому розвитку футболу, будь ласка, я готовий і їх вислухати. Нам навіть не потрібні від них гроші, нам потрібна підтримка, в тому числі, адміністративного апарату для створення бази, для залучення вболівальників і т.д.", - зазначив Рабінович.

Рабинович також пояснив, що не збирається торгувати "Арсеналом", а готовий передати клуб в управління. "Арсенал" для мене - не торгова марка. Я вклав в нього більшу частину життя. Ви знаєте, я врятував цей клуб за годину до його знищення. Я вклав туди велику суму своїх, повторюю, своїх коштів, більшу частину свого серця, більшу частину свого часу. Я не збираюся торгувати "Арсеналом". Я готовий передати клуб будь-кому для того, щоб він існував, якщо є така команда управлінців, які в змозі витягнути команду в першу чергу з "вболівання вакууму", - сказав він.

Рабинович також підтвердив, що контракт з головним тренером команди Леонідом Кучуком офіційно розірвано з 1 січня.

Відзначимо, що неофіційно основним спонсором "Арсеналу" називають власника "Дніпра" бізнесмена  Ігоря Коломойського.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини