RU

Апеляцію "Українських отаманів" на бій Берінчика відхилили

19.04.2013, 15:48
Апеляцію
Денис Берінчик програв сумнівним рішенням суддів
Апеляція команди "Українські отамани" на рішення суддів бою Денис Берінчик - Бранимир Станкович, який відбувся в рамках першого півфіналу Всесвітньої серії боксу, відхилена, перемога залишилася за представником італійської команди. Про це заявив генеральний директор команди Дмитро Гайструк.

"18 квітня, ввечері нам прийшла відповідь від Всесвітньої серіїі боксу (WSB) за поданою апеляцією щодо рахунку в поєдинку Денис Берінчик - Бранимир Станкович. Після перегляду бою і, зокрема, аналізу четвертого раунду комісія дійшла висновку, що перемога в цьому поєдинку належить сербському легіонеру. Також комісія відзначила, що бій пройшов без порушення технічних і спортивних правил. А це означає, що рахунок залишається незмінним - 4:1 на користь італійців у першій зустрічі півфіналу", - сказав Гайструк.

Нагадаємо, матч-відповідь півфіналу "Українських отаманів" і "Італійських громів" відбудеться сьогодні в Києві. Нашій команді для виходу у фінал потрібна перемога з рахунком 5:0 або 4:1. В останньому випадку буде проведений додатковий бій.

Сьогоднішній півфінал "Українські отамани" почнуть за рахунку 1:0, так як один з італійських боксерів не зумів вкластися у вагу і автоматично отримав поразку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини