RU

Англія відкликала скаргу до ФІФА на Росію

29.10.2010, 13:10

Заявний комітет Англії на чемпіонат світу з футболу 2018 року відкликав скаргу на Росію, яку раніше направив до ФІФА через заяви генерального директора Російського футбольного союзу Олексія Сорокіна.

Як повідомляє "Associated Press", таке рішення англійці прийняли після того, як міністр спорту РФ Віталій Мутко вибачився перед головою заявного комітету Джеффа Томпсона, з яким зустрівся 28 жовтня у Цюриху.

Нагадаємо, невдоволення англійців викликане інтерв'ю О.Сорокіна, в якому він, відповідаючи на питання про те, чому російський заявний комітет "практично не відповідає на нападки" британських ЗМІ, сказав: "Ми так вчинюємо абсолютно свідомо. Не скандалимо, не вступаємо в склоки, хоч нам є чим відповісти. Ні для кого не секрет, наприклад, що у Лондоні найвищий рівень злочинності, якщо порівнювати його з іншими європейськими містами, і найвищий рівень споживання алкоголю серед молоді. Але до чого тикати носом у те, що і так всім відомо?".

Заявки на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року подали Росія, Англія, Іспанія спільно з Португалією і Бельгія спільно з Нідерландами. Вибори країни, яка прийме світову першість, пройдуть 2 грудня.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини