Англія - Україна: цікава статистика

01.04.2009, 09:28

1 квітня національна збірна України проведе матч відбірного раунду чемпіонату світу 2010 року проти команди Англії. Матч відбудеться у Лондоні на стадіоні "Уемблі". Початок гри о 22:00, пряма трансляція на ТРК "Україна".

Після повернення до "Мілану" Андрій Шевченко знову набув своєї колишньої форми, а в іграх за збірну України він також показує високий клас, забивши половину голів нашої команди у відбірних матчах ЧС-2010.

Порівняно з його виступами на попередніх двох турнірах А.Шевченко значно поліпшив як свій голевий показник, так і збільшив кількість створених ним небезпечних моментів.

Україні необхідно посилити гру у другому таймі
Англія може бути вдячна тому факту, що футбол складається із двох таймів: 86% її голів припадають на другий тайм. Якщо враховувати тільки голи, забиті у першому таймі, то у збірної Англії було б 6, а не 12, як зараз, очок у групі 6.

Англії знадобилося 52 хвилини, щоб забити Казахстану, і 49 хвилин, щоб поцілити у ворота збірної Андорри. До перерви у складі збірної Англії відзначалися Тео Волкотт (4:1 з Хорватією) і Стівен Джеррард (3:1 з Білоруссю). До перерви Україна наразі не пропускала жодного м'яча у відбірних матчах ЧС-2010.

Футбол: добірка новин>>>