RU

Англія подала у ФІФА скаргу на Росію

27.10.2010, 13:00

Керівництво заявного комітету Англії на право проведення Чемпіонату світу-2018 подало офіційну скаргу в ФІФА на керівника російської заявки Олексія Сорокіна. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Невдоволення англійців викликало інтерв'ю О.Сорокіна, в якому він, відповідаючи на питання про те, чому російський заявний комітет "практично не відповідає на нападки" британських ЗМІ, сказав: "Ми так вчинюємо абсолютно свідомо. Не скандалимо, не вступаємо у склоки, хоч нам є чим відповісти. Ні для кого не секрет, наприклад, що у Лондоні найвищий рівень злочинності, якщо порівнювати його з іншими європейськими містами, і найвищий рівень споживання алкоголю серед молоді. Але до чого тикати носом у те, що і так всім відомо?"

Від Сорокіна вимагають публічних вибачень за свої слова. Згідно з правилами, затвердженими комітетом з етики ФІФА, критика на адресу будь-якого з конкуруючих заявок заборонена. Сам О.Сорокін стверджує, що його слова були неправильно інтерпретовані, а потім ще і неправильно перекладені на англійську мову.

Нагадаємо, заявки на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року подали Росія, Англія, Іспанія спільно з Португалією і Бельгія спільно з Нідерландами. Вибори країни, яка прийме світову першість, пройдуть 2 грудня.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини