RU

Андрій Шевченко почав навчання на тренерських курсах

04.04.2013, 10:50
Андрій Шевченко почав навчання на тренерських курсах - Фото
Андрій Шевченко
Екс нападаючий київського "Динамо" і національної збірної України  Андрій Шевченко незабаром отримає тренерську ліцензію. З 1 квітня він почав навчання в групі майбутніх тренерів за програмою "А" - диплом для професійних гравців.

Навчання за даним напрямком складається з п'яти сесій - 3-х теоретичних та 2-х практичних в клубах. Теоретичні заняття включать відвідування слухачами лекцій не тільки з "футбольної науки", але й з суміжних дисциплін - медицини, психології, фізіології.

Шевченко розповів, чому віддав перевагу українській тренерській школі, перед зарубіжними курсами. "У першу чергу я - українець, вихованець українського футболу. Тут я ріс, як футболіст, саме тут хочу отримати і тренерську освіту. Я попрацював з багатьма відомими наставниками і можу з упевненістю сказати, що найбільший вплив на мене мав Валерій Васильович Лобановський. Для мене була велика честь грати і працювати під керівництвом цього видатного тренера. Зараз не думаю, де працювати далі. Найголовніше - отримати всі необхідні знання, саме за цим я і приїхав. Вчитися мені дуже подобається, веду конспекти. Була, наприклад, дуже цікава лекція з психології. Розповідали про тести, за допомогою яких можна оцінити психологічний стан гравців, який в свою чергу впливає на їх фізичну форму. На мій погляд, в останні 15-20 років психологія починає грати все більш важливу роль у спорті. Недарма психологи почали працювати в провідних європейських клубах ", - сказав Шевченко.

Досьє на Андрія Шевченка

За матеріалами ffu.org.ua
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини