Алієв забив восьмий гол у чемпіонаті Росії

12.07.2010, 13:55

Півзахисник збірної України Олександр Алієв знову забив у чемпіонаті Росії. У матчі "Локомотива" проти "Анжі" О.Алієв забив переможний м'яч своєї команди на 68-ій хвилині гри. Москвичі у результаті виграли з рахунком 2:1.

Це вже восьмий гол українця у новому чемпіонаті і він є найкращим бомбардиром російської Прем'єр-ліги разом з Сергієм Корніленком з "Томі".

Нагадаємо, перехід О.Алієва з київського "Динамо" обійшовся московському "Локомотиву" в 8 млн. євро, але росіяни відразу заплатили тільки половину суми.

Футбол: добірка новин>>>