Алієв забив сьомий гол у чемпіонаті Росії

17.05.2010, 12:20

Півзахисник збірної України Олександр Алієв знову забив у чемпіонаті Росії. У матчі "Локомотива" проти "Амкара" О.Алієв відкрив рахунок на 17-ій хвилині гри фірмовим ударом з штрафного. Москвичі у результаті перемогли з рахунком 2:0.

Це вже сьомий гол українця у новому чемпіонаті і він є найкращим бомбардиром російської Прем'єр-ліги разом з Веллітоном з "Спартака" і Сергієм Корниленком з "Томі".

Нагадаємо, перехід О.Алієва з київського "Динамо" обійшовся московському "Локомотиву" в 8 млн. євро, але росіяни відразу заплатили тільки половину суми.

Футбол: добірка новин>>>