RU

Ахметов кинув кращий ватерпольний клуб України

18.07.2013, 15:42
Ахметов кинув кращий ватерпольний клуб України - Фото
Фото: wpmariupol.com.ua
Найтитулованіший ватерпольний клуб України "Іллічівець" припиняє своє існування через відсутність фінансування з боку Металургійного комбінату імені Ілліча. Про це повідомляє прес-служба команди.

"Раніше йшлося про те, що нас будуть фінансувати до 31 грудня. Зараз терміни змістили - гроші дають тільки до 1 вересня. Гравцям запропоновано перейти працювати в інші структури комбінату, або шукати собі інший клуб", - сказав головний тренер команди Олександр Обедінський.

За його словами, проблеми команди почалися після зміни керівництва комбінату, коли замість Володимира Бойка прийшли структури Ріната Ахметова. "Новим керівникам наша команда не цікава. Я не залишаю надії змінити ситуацію. Буду мати ще одну зустріч з керівництвом, де спробую переконати їх передумати. Хочу зробити все від мене залежне, щоб совість була чистою. Ватерпольний клуб - не футбольний. Тут бюджет менше в рази. Я не думаю, що ця сума є непідйомною для нашого комбінату ", - додав Обедінскій

"Іллічівець" є 12-кратним чемпіоном України (1984, 1998-2000, 2002-2009) і багаторазовим володарем кубка України. Гравці команди складають основу національної збірної України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини