RU

Ахметов: Україна чесно отримала Євро-2012

02.11.2010, 12:40

Президент донецького "Шахтаря" Ринат Ахметов вважає, що Україна дістала право проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року в чесній боротьбі.

"Україна не заслужила того, щоб у неї відбирали матчі. Якщо хтось щось говорить, то це треба довести у судах. Тобто, принаймні, буде суд, і те рішення, яке він винесе, ми повинні поважати. Я переконаний у тому, що Україна не замішана ні в яких скандалах, ми зробили все можливе і неможливе для того, щоб гідно провести Євро-2012. Я впевнений, що всі українці заслужили, щоб Євро пройшло на дуже високому рівні, за найкращими європейськими стандартами", - сказав Р.Ахметов, якого цитує офіційний сайт "Шахтаря".

Нагадаємо, раніше німецька газета "Sueddeutsche Zeitung" опублікувала статтю, в якій С.Марангос стверджував, що п'ять членів виконкому УЄФА отримали від України і Польщі хабара у розмірі 11 млн. євро.

В УЄФА відразу відреагували на ці обвинувачення, назвавши їх безпідставними. 27 жовтня представники УЄФА оголосили про те, що ініціюють розгляд судової справи щодо С.Марангоса.

Наступного дня С.Марангос в інтерв'ю італійській пресі заявив, що готовий представити докази підкупу чотирьох чиновників УЄФА. За його словами, у справі фігурували чотири члени УЄФА. Один із них отримав 3,15 млн. євро, три - по 2 млн. євро

Цього ж дня Міністр спорту Італії Рокко Криму заявив, що італійський уряд прийняв рішення ініціювати розслідування щодо можливої змови під час голосування виконкому УЄФА, на якому право проведення Євро-2012 було віддано Україні і Польщі.

Центральне антикорупційне бюро Польщі зацікавилося цією інформацією і не виключило проведення власного розслідування, а місцеві ЗМІ назвали Григорія Суркіса "за теперішнім часом мотором корупційного скандалу".

Сам президент ФФУ спокійно відреагував на ці заяви: "Мене вже давно нічого не зачіпає. Коли ти є складовою великої гри за назвою футбол, чутки, шантаж, брудні обвинувачення були, є і будуть, незалежно від того, хто сьогодні, завтра або через п'ять років очолює федерацію футболу будь-якої національної асоціації, хто буде президентом ФІФА або УЄФА".

30 жовтня стало відомо, що УЄФА офіційно направив юридичну скаргу до Швейцарського карного суду на С.Марангоса.

Ринат Ахметов: біографія та добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини