RU

Ахметов готовий профінансувати нового тренера збірної України

03.12.2009, 16:05

Президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов заявив, що готовий з власної кишені виплатити зарплату новому тренеру національної збірної України. Про це повідомляє офіційний сайт "Шахтаря".

До того ж Р. Ахметов уточнив, що новий тренер не повинен суміщати роботу в клубі і збірній. "Із задоволенням. Це питання не стосується лише Григорія Михайловича (Суркісаред.), а стосується всієї країни. Якщо я повинен взяти участь, виділити бюджет на те, щоб національна збірна мала сильного тренера - я тільки "за". Едине я проти того, щоб тренер суміщав работу в клубі і в збірній. Я не пам’ятаю, щоб це приводило до успіху", - зазначив Р. Ахметов.

Схожа ситуація склалася у збірній Росії, де головному тренеру команди Гусу Хіддінку платить зарплату мільярдер Роман Абрамович.

Нагадаємо, президент ФФУ Григорій Суркіс заявив, що готовий запропонувати посаду головного тренера національної збірної України з футболу Мірчі Луческу - "найуспішному тренеру останніх п'яти років, який працює на українських просторах". Крім того, він заявив, що готовий обговорити це питання з президентом "Шахтаря". Р. Ахметов у свою чергу наголосив, що готовий дозволити М. Луческу домовитися щодо  роботи у збірній України.

Вчора М. Луческу заявив, що зі збірною України повинен працювати незалежний тренер.
Рінат Ахметов: біографія та добірка новин>>>
Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини