RU

38 членів ФФУ вимагають розглянути питання про довіру Суркісу

14.01.2011, 14:52

Три чверті колективних членів Федерації футболу України виступають за проведення позачергового конгресу ФФУ для розгляду в тому числі питання про довіру президенту організації Григорію Суркісу. Про це заявив сьогодні на прес-конференції у Києві перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко.

"Станом на 14 січня 38 регіональних федерацій, спортивних товариств, а це вже не 2/3 колективних членів ФФУ, як вимагає статут для скликання позачергового конгресу, а 3/4 плюс один голос, провели свої засідання в регіонах і прийняли рішення про скликання позачергового конгресу ФФУ. Тобто 38 з 49 колективних членів вимагають проведення конгресу", - сказав С.Стороженко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами С.Стороженка, деякі члени ФФУ прагнуть включити до порядку денного конгресу питання про недовіру, деякі - про довіру президенту ФФУ Григорію Суркісу, але всі виступають за обговорення цього питання.

Нагадаємо, 15 грудня на конгресі ФФУ С.Стороженко запропонував внести до порядку денного питання про довіру Г.Суркісу. В свою чергу, глава ФФУ заявив, що ця пропозиція не може бути прийнята, оскільки, згідно зі статутом організації, зміни до повістки конгресу повинні вноситися в письмовій формі за два місяці до його проведення. Делегати конгресу не змогли узгодити порядок денний, і засідання було закрито, так і не почавшись.

Футбол: добірка новин>>>
Григорій Суркіс: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини