RU
11.01.2014, 09:50

Сочі-2014: головні об'єкти найдорожчої в історії Олімпіади

До старту зимових Олімпійських ігор 2014 року залишилося трохи менше місяця. 7 лютого на Олімпійському стадіоні в Сочі загориться вогонь XXII Ігор. Спортсмени з 86 країн розіграють 98 комплектів медалей у 15 дисциплінах. На підготовку до Олімпіади- 2014 Росія витратила близько $50 млрд. - це найдорожча Олімпіада в історії (з урахуванням вкладень в інфраструктуру). До неї найдорожчими офіційно вважалися літні Ігри 2008 року в Пекіні - $43 млрд. Літня Олімпіада 2012-го в Лондоні, що займає за вартістю третє місце, - потягнула всього на $15 млрд.

Олімпіада-2014 пройде у двох локаціях - гірському і прибережному кластерах. Олімпійський парк Сочі розташований на узбережжі Чорного моря в Імеретинській низовині. Тут знаходяться олімпійське село і п'ять спортивних комплексів, серед яких стадіон "Фішт", де пройде церемонія відкриття Олімпіади-2014, і головна хокейна арена - льодовий палац "Великий".

Гірський кластер розташований в районі селища Красна Поляна, в 35 км від Сочі. Тут знаходяться біатлонний і лижний комплекс, гірськолижний центр, комплекс для стрибків з трампліну і центр санного спорту
. (Фото - sochi2014.com, ЕРА)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/10

Олімпійський стадіон "Фішт", $600 млн.



Об'єкт отримав свою назву від однойменної вершини, розташованої в західній частині Кавказького хребта, висотою 2867 м. "Фішт", що вміщає 40 тисяч глядачів, розташований в Олімпійському парку так, що глядачі на трибунах можуть одночасно спостерігати гірські вершини на півночі і море на півдні.
Тут відбудеться церемонія відкриття і закриття Ігор-2014.

По закінченні змагань "Фішт" стане місцем проведення матчів національної збірної Росії з футболу, тренувальним спортивним центром, а також буде використовуватися для проведення масових розважальних заходів і шоу. Місткість стадіону після ігор буде збільшена до 45 тисяч місць. "Фішт" увійшов до списку стадіонів, що прийматимуть чемпіонат світу з футболу 2018 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне