RU

Прем'єр-Ліга і Sport Life оголосили про старт спільних проектів p

19.04.2017, 17:52
Прем'єр-Ліга і Sport Life оголосили про старт спільних проектів - Фото
fe15b28d9783d34005515eac5855e474.jpg

Засновник Sport Life і Президент УПЛ оголосили про старт перших спільних заходів з популяризації здорового способу життя та спорту

На правах реклами

Сьогодні, 19 квітня в НСК «Олімпійський» відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю мережі фітнес-клубів Sport Life і Української Прем'єр-Ліги.

Президент УПЛ Володимир Генінсон в ході прес-конференції зазначив: «Ми раді, що наші інтереси збіглися з інтересами Sport Life. Перш за все, тому, що компанія Sport Life пропагує здоровий спосіб життя, а УПЛ підтримує такі починання. Віримо, наша співпраця з Sport Life буде довгою і плідною, разом ми будемо робити добрі справи для вітчизняного спорту».

Прем'єр-Ліга і Sport Life оголосили про старт спільних проектів

«На сьогодні Sport Life є лідером в спортивно-оздоровчій галузі. – заявив засновник ГК Sport Life Дмитро Єкимов. - З самого початку своєї діяльності наша компанія займається як підтримкою спорту, так і популяризацією здорового способу життя. Ми вважаємо за честь розпочати співробітництво з Українською Прем'єр-Лігою. Адже разом ми будемо докладати всіх зусиль для того, щоб кожен громадянин України сповідував принципи здорового і активного способу життя. Для нас важливі соціальні проекти, наприклад, підтримка дитячого спорту. Будь-які спільні акції з УПЛ ми розцінюємо як просування футболу в Україні та залучення українців до активного способу життя. Ми готові до тривалої співпраці з УПЛ. Впевнені, що вона буде плідною і піде на користь країні та її громадянам!».

Прем'єр-Ліга і Sport Life оголосили про старт спільних проектів

Під час прес-конференції засновник Sport Life Дмитро Єкимов і Президент УПЛ Володимир Генінсон також оголосили про старт перших спільних заходів з популяризації здорового способу життя та спорту. За інформацією Володимира Генінсона вже заплановано проведення аматорського фан-чемпіонату з футболу для дітей і підлітків, який відбудеться в трьох регіонах України, де є клуби УПЛ. Ще однією з акцій стане конкурс «Міс УПЛ», який пройде в мережі Sport Life. За результатами фотоконкурсу експертне журі, серед яких будуть тренера, футболісти і просто поціновувачі жіночої краси, вибере 12 прекрасних переможниць. Дівчата стануть «обличчями» річного календаря УПЛ, який буде представлений на Суперкубку України-2017.

Прем'єр-Ліга і Sport Life оголосили про старт спільних проектів

Підписаний Меморандум про співпрацю по праву можна вважати символом продовження добрих справ для українського спорту. Активне залучення громадян України до спортивних і футбольних подій найвищого рівня допоможе сформувати у підростаючого покоління системи цінностей здорового способу життя та спортивного розвитку.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини