Сьогодні в Нових Санжарах закінчується двотижневий термін обсервації українців, яких раніше евакуювали з Китаю

Президент Володимир Зеленський приїхав до медцентру Нацгвадрії у Нових Санжарах, де сьогодні закінчується двотижневий термін обсервації українців, яких раніше евакуювали з Китаю. Пряму трансляцію проводить Радіо Свобода.

У жодного з евакуйованих і тих, хто був із ними в контакті під час карантину, не виявлено ні ознак коронавірусу, ні навіть підозр на нього.

Журналіст Олександр Махов, який знаходився в обсервації, повідомляв, що о 12:00 планують усіх відпустити.

"Повинні видати довідку про відсутність коронавірусу і довідку про перебування в обсервації. Автобусами розвезуть людей по містах. Іноземців відвезуть до Києва. Ймовірно, буде зустріч з президентом", - писав він.

  • В кінці грудня 2019-го в КНР почався спалах інфекції КОВІД-19 (раніше 2019 nCoV): вірус викликає пневмонію нового типу. Станом на кінець зими евакуація українців з Італії, де найсильніший спалах КОВІД-19, не планується.
  • 20 лютого евакуйованих з Уханю громадян України та інших країн привезли до обсервації у Нових Санжарах Полтавської області. При цьому люди, які називали себе місцевими жителями, намагалися не допустити проїзду автобусів з евакуйованими.
  • 3 березня в Україні зафіксований перший випадок захворювання коронавірусом КОВІД-19: вірус вразив чоловіка в Чернівцях.

Читайте також: Коронавірус. МОЗ пояснив, за яких умов можуть ввести карантин

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне