Вже після того, як було знято це відео, Сергій Павличенко заявив, що зізнатися в співучасті у вбивстві його змусили правоохоронці

В інтернеті з'явилося відео, на якому Сергій Павличенко розповідає про вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова. Молодий чоловік говорить, що "батько попросив йому допомогти покарати Зубкова", який, на їхню думку, незаконно виселив родину Павличенків з квартири.

Вже після того, як було знято це відео, на судовому засіданні Сергій Павличенко заявив, що зізнатися в співучасті у вбивстві його змусили правоохоронці.

Сергій Павличенко і його батько Дмитро Павличенко були визнані винними в умисному вбивстві суди Печерського районного суду Сергія Зубкова. Павличенко-старший отримав довічний термін, а його син - 13 років позбавлення волі. Це рішення суду спровокувало проведення в Україні безпрецедентної акції футбольних вболівальників на підтримку сім'ї Павличенків. Фани наполягають, що батька і сина підставили. Апеляція у справі Павличенка призначена на 14 грудня.

Відео: УНН
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне