Тренажер з 100% точністю передає всі аспекти реального польоту, поведінку машини при різних умовах і льотних ситуаціях

В Україні відкрито передовий центр для тренування пілотів і екіпажів вертольотів Мі-8МТВ, Мі-17В5, Мі-171Ш, Мі-24 для потреб Збройних Сил України та інших силових структур. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Згідно з повідомленням, спеціально створений комплекс увібрав в себе новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, а його серцем став сучасний тренажер високого рівня по FFS level D з міжнародної сертифікації.

У Укроборонпрому кажуть, що тренажер зі 100% точністю передає всі аспекти реального польоту, поведінку машини при різних умовах і льотних ситуаціях.

В Україні відкрили передовий центр підготовки пілотів: фото


Можливості комплексу дозволяють пілотам вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки при складних погодних умов, довести до автоматизму дії в аварійних ситуаціях, отримати навички польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування озброєння і використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника.

В Україні відкрили передовий центр підготовки пілотів: фото

Розроблено близько 20 програм підготовки льотного складу на вертольотах "Мі": від навчання курсантів до відточування льотних навичок професійними пілотами.

В Україні відкрили передовий центр підготовки пілотів: фото

Зараз розробники нового центру очікують від Міноборони рішення щодо його використання в програмі підготовки українських льотчиків.

В Україні відкрили передовий центр підготовки пілотів: фото

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне