Гра Strategic Mind: Blitzkrieg від київської студії Starni Games викликала обурення російських ЗМІ і федеральних органів. Про це пише ITC.ua.

Після закінчення однієї з ігрових місій запускається відео, в якому на Червоній площі в Москві зображується переможний марш військ Адольфа Гітлера в його присутності. Сенатор Ради федерації Росії Франц Клінцевич вже пригрозив авторам гри кримінальним переслідуванням. Розробників звинуватили в пропаганді нацизму в ефірі прокремлівського каналу Росія 24, аккаунт київської студії на YouTube був заблокований через численні скарги, а Facebook видалив частину роликів гри.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

За словами розробників, гра не пропагує нацизм, а пропонує "елементи альтернативної історії". Символіка Третього Рейху була замінена в грі схожою. "Перемігши в битві за Москву, ви дійсно можете побачити епізод з альтернативної історії - парад німецьких військ на Красній площі. У нашій грі близько 90 хвилин відеороликів, і подивившись їх всі ви переконаєтеся, що Гітлер і Герінг показані в них як негативні персонажі, які віддають злочинні накази", - сказав глава студії Starni Games Ігор Тимошенко.

На поточний момент оцінка гравців Steam у Strategic Mind: Blitzkrieg становить досить високі 84/100 балів. Гра з'явилася в продажу 22 травня, її вартість для України - 499 грн. За 96 годин з моменту релізу розробники встигли випустити три патча з виправленням деяких помилок.

  • Після 9 травня Слідчий комітет РФ відкрив кримінальні справи через публікацію в онлайн-версії "безсмертного полку" фотографій Адольфа Гітлера та інших нацистських злочинців.
  • Ставку Гітлера "Вервольф" в Історико-меморіальному комплексі пам'яті жертв нацизму в Вінницькій області відновлять для відвідування туристів в первозданному вигляді за допомогою технологій доповненої реальності.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне