RU

У NASA розробили новий тип роботів для досліджень: відео видео

04.09.2015, 16:57
Відео: NASA Jet Propulsion Laboratory
Інженери NASA Jet Propulsion Laboratory створили новий тип роботів, здатний пересуватися по поверхні малих космічних тіл для їх дослідження, повідомляє NASA.

Робот, що отримав робочу назву Їжак, був розроблений інженерами Стендфордського університету і Массачусетського технологічного інституту в одній з лабораторій NASA в Пасадені (Каліфорнія).

У повідомленні Агентства говориться, що Їжак - новий вид робота, який буде перекочуватися по поверхні космічного тіла замість того, щоб їздити по ній на колесах або гусеничному ходу. Їжак являє собою куб з шипами, що приводиться в рух (перекочування) системою внутрішніх двигунів і гальм. Шипи призначені для захисту Їжака від впливу поверхні космічного тіла, і можуть використовуватися в якості "ніг" при перекочування робота. Також шипи-ноги можуть використовуватися для збору проб грунту.

Попередні тести Їжака інженерами NASA показали його високу маневреність: зокрема, відмінну здатність виконувати маневр "торнадо" (дуже швидке кочення для швидкого видалення від потенційно небезпечної ділянки або об'єкта).

Відео: NASA Jet Propulsion Laboratory.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини