Священик сільської церкви отець Іван стверджує, що його побили за те, що він разом з парафіянами перейшов від УАПЦ до Київського патріархату

У селі Винятинці Тернопільської області під час недільного богослужіння в церкві стався конфлікт - в храмі побили місцевого священика, який перейшов з Української автокефальної церкви в УПЦ Київського патріархату. Про це повідомляє ТСН.

Очевидці розповіли, що голова Тернопільської єпархії УАПЦ владика Тихон і інші священики, які приїхали з ним, накинулися на пастора церкви отця Івана, затягли за вівтар і почали бити і душити.

Люди в церкві стали на захист свого священика, один з парафіян отримав палицею владики по голові.

В єпархії УАПЦ стверджують, що все було не так, а навпаки - їх побили, коли місцевому священику хотіли оголосити про заборону продовжувати служіння через гріхи - перелюб і домагання до неповнолітніх.

Жителі села вважають, що це наклеп. У отця Івана удари грудної клітки, він знаходиться в лікарні і стверджує, що його побили за те, що він разом з парафіянами перейшов від автокефальної церкви.

У листопаді в Харкові автомобіль Toyota RAV4, за кермом якого був чоловік у рясі священика, пошкодив десять пам'ятників на кладовищі.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.