RU

У навчальному центрі ЗСУ Десна показали евакуацію поранених видео

15.03.2019, 10:31
Фото: скріншот відео

У навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України Десна інструктори центру тактичної медицини показали, як проходить перший етап евакуації поранених з поля бою. Про це повідомляє Військове телебачення.

"Завдання групи - імітація бойового зіткнення з противником, в якому один з бійців отримує поранення. Під час евакуації застосовують МТ-ЛБ, який має необхідну броню, щоб вивести пораненого в безпечну зону і передати його в іншу машину - Богдан 2251", - зазначається в повідомленні.

За словами військових, Богдан 2251 значно краще оснащений для надання першої допомоги пораненому і перевезення його в лікарню.

"Автомобіль здатний перевозити відразу кілька лежачих пасажирів. Після місяців експлуатації в Донбасі до машини виникло багато питань. Так влітку 2018 року Богдан 2251 отримав близько десяти змін за рахунок виробника", - наголошується в повідомленні.

Головне удосконалення Богдана 2251 - нова система обігріву, яка важлива для зберігання температури потерпілого і кріплення для установки крапельниць.

14 січня 2019 року повідомлялося, що корпорація Богдан Моторс підписала новий контракт з Міністерством оборони на поставку оновлених санітарних машин Богдан 2251 в Збройні сили України.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Комментарі

Останні новини