RU

У МОЗ пояснили, як стрес впливає на мозок: відео видео

07.05.2018, 12:42
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Понеділок може бути додатковим стресом для всіх - безліч справ, нові завдання, важливі зустрічі. Якщо ви сьогодні чи в інші дні відчуваєте себе неспокійно, забуваєте дрібниці, трохи дратівливі - не переживайте, це звичайні речі, які час від часу трапляються з кожною людиною. Іноді всі ми відчуваємо стрес. Однак, якщо цей стан триває постійно, він починає загрожувати вашому здоров'ю. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook.

Перевантаження на роботі, проблеми в родині або інші проблеми, які починають відбуватися щодня, можуть призводити до хронічного стресу. Якщо день у день перебувати в такому стані - це починає впливати на роботу мозку.

Хронічний стрес заважає ефективно працювати, вчитися, спілкуватися з іншими і може привести до депресії. Тому дуже важливо вміти протистояти стресу і навчитися його контролювати.

Найбільш потужною зброєю для контролю стресу є медитація і прості фізичні вправи. Вибирайте будь-яку активність, яка вам до душі, наприклад, біг або велопрогулянки, і зробіть її регулярною частиною вашого життя.

Читайте також: МОЗ радить, як привчити себе до регулярних тренувань

"Спробуйте дотримуватися цих порад і ви побачите, як поліпшується не тільки ваше фізичне самопочуття, а ви стаєте більш стійкими і успішними", - зазначила Супрун.

Комментарі

Останні новини