Пускові установки готові до застосування, а військовослужбовці-реактивники "добре навчені", зазначили в штабі операції об'єднаних сил

У Донбасі військові перевірили бойову готовність підрозділів реактивної артилерії, а саме РСЗВ Смерч. Про це повідомляє прес-центр штабу операції об'єднаних сил у Facebook.

"На початку липня за наказом командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва була здійснена перевірка бойової готовності підрозділів реактивної артилерії, а саме бойових розрахунків РСЗВ Смерч", - зазначили в прес-центрі.

Підрозділ виконав завдання зі швидкості переміщення, розгортання у відповідному позиційному районі і в точності наведення.

Протягом перевірки провели заміну кількох позиційних районів.

"Результати перевірки свідчать, що підрозділи системи РСЗВ Смерч готові до застосування, а військовослужбовці добре навчені", - наголосили в прес-центрі.

Раніше повідомлялося, що львівські десантники перетворили на художній експонат частину реактивного снаряда від РСЗВ Смерч, якими російсько-терористичні війська обстрілювали позиції сил АТО в Донбасі під час "гарячої" фази війни РФ проти України.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне