RU

У Дніпрі пари знову одружилися, провівши 50 років разом - відео видео

08.01.2019, 18:20
Фото: скріншот відео

У Дніпрі п'ять подружніх пар, які прожили разом майже півстоліття, одружилися вдруге. Про це повідомляє місцевий 34 канал.

Місцева влада дала можливість кожній парі зіграти повторне весілля. Протягом 2018 року в Дніпропетровській області цією послугою скористалися близько 20 пар.

Одна з пар, Валентина і Анатолій Мірошниченки, які прожили разом 48 років, сказали, що головне в стосунках двох людей - завжди знаходити спільну мову.

"Любити один одного, поважати, цінувати, поступатися. Я вважаю, що це найголовніше. Щось сталося сьогодні, сьогодні треба це і повирішувати. Не відкладати, це для молоді, не відкладати це на завтра, через тиждень ми помиримося. Це зробити треба сьогодні", - сказали вони.

Подружжя Лідія і Юрій Дорохови, які відзначили в 2018 році "золоте весілля", розповіли про свою першу зустріч.

"Познайомилися ми в 1967 році в Чкаловому на танцях. Тоді були танці кожну суботу-неділю. Ось з того дня, це було влітку... Ми влітку і одружилися. Ось з того дня і до цього дня, 51 рік вже разом", - згадали вони.

На церемонії повторного одруження були присутні рідні та друзі "молодят". Всі п'ять пар отримали ювілейне свідоцтво про шлюб.

Комментарі

Останні новини