RU

Турчинов взяв участь у флешмобі #22PushUpChallenge - відео видео

27.01.2017, 14:39
Скріншот з відеозапису
Сьогодні, 27 січня, в популярному флешмобі #22PushUpChallenge на підтримку бійців АТО, які повернулися з війни, взяв участь секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Необхідну умовами акції відео він виклав у себе в Facebook.

"Хочу підтримати наших героїв, які повернулися з АТО, приєднавшись до всім відомого флешмобу, міжнародної естафеті. Сподіваюся, всі чоловіки України, які готові захищати свою країну, можуть віджатися і 22, і 25 разів, - скільки буде потрібно", - заявив він, прийнявши позицію "упор лежачи".

Віджавшись 25 разів, секретар РНБО передав естафету офіцерам з цього ж відомства.

"Сподіваюся, всі вони в хорошій спортивній формі", - додав він.

У січні українці організували в соцмережах флешмоб для залучення уваги громадськості до нужденних в психологічній реабілітації бійців АТО, які повернулися з війни. В акції беруть участь багато армійсьих підрозділів, співробітники відомств, їх керівники, відомі спортсмени та прості громадяни.

Дивіться також: Курсанти та офіцери ЗСУ влаштували рекордний #22PushUpChallenge

#22PushUpChallenge - флешмоб, який зародився в минулому році в США, основною метою якого є привернення уваги громадськості до проблем військових з посттравматичним синдромом. Назву флешмоб отримав після опублікування статистики про самогубства серед американських ветеранів у 2014 році: з'ясувалося, що щодня близько 22 з них здійснюють суїцид. Згідно з умовами оригінальної акції, учасник повинен віджиматися по 22 рази протягом 22 днів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини