RU

Свободу Павліченкам: марш в Харкові закінчився бійкою з міліцією видео

14.12.2012, 10:33
069e4e7d3ea96003b6f4bf2197e194ed.jpg
У Харкові футбольні фанати організували ходу на підтримку Дмитра та Сергія Павліченків, засуджених за вбивство судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова.

Більше 400 чоловік (багато - із закритими обличчями) пройшли центральними вулицями міста від стадіону "Металіст" до Головного управління міліції в Харківській області. Для забезпечення охорони громадського порядку було задіяно майже 200 працівників органів внутрішніх справ.

Біля будівлі міліції деякі з учасників ходи почали кидати в правоохоронців шматки снігу і димові шашки, у результаті чого між ними та міліціонерами почалася бійка. Міліція затримала 22 людини, однак після складання адмінпротоколів фанів відпустили.

Нагадаємо, в кінці листопада в Києві відбувся мітинг футбольних фанатів на підтримку Дмитра та Сергія Павліченків. Акція пройшла максимально організовано. У марші від парку Шевченка до Лук'янівського СІЗО взяли участь до п'яти тисяч чоловік (правоохоронці в своїх оцінках як завжди більш скромні - на їхню думку, було не більше 1500 осіб).


Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини