За словами директора ДБР, балістична експертиза показала, що прострілюється 70% бронежилетів

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба опублікував на своєму Telegram-каналі відео-фрагмент балістичної експертизи пластин у справі про закупівлю нібито неякісних бронежилетів.

За словами Труби, бронежилети мали необроблені пластини, які не відповідають технічним вимогам. Також, за словами директора ДБР, деякі пластини не проходили балістичні випробування й частина партії не має протоколів лабораторних випробувань.

Труба заявив, що балістична експертиза, яку провела спеціалізована державна установа, показала, що прострілюється 70% бронежилетів.

"Розслідування не завершене. Будуть нові підозри", - резюмував директор ДБР.

Довідка. У липні 2019-го Держбюро розслідувань оприлюднило аудіо розмов деяких людей про постачання бронежилетів у ЗСУ. У ДБР стверджують, що чиновники МО знали, що бронежилети "прострілюються", але все одно взяли продукцію на 176 млн грн. 11 листопада Печерський райсуд Києва заарештував начальника ГУРСМО Марченка із заставою 76 млн грн: його підозрюють у "створенні злочинної групи", яка поставила ті самі бронежилети. Директор ДБР Труба написав, що "слідство вважає - ці люди, навмисно, за попередньою змовою, закупили для військових тисячі бракованих бронежилетів".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне