Військовослужбовці Швеції, які на недавньому турнірі Tank Challenge поступилися тільки німцям, задоволені тим, що на змагання приїхала збірна України

Шведські танкісти, срібні призери міжнародного турніру, який завершився нещодавно в Німеччині, відзначили у себе в Facebook, наскільки цінним є виступати на одному полігоні з бійцями української армії, яка воює в Донбасі проти окупантів з РФ.

"Україна з її Т-84 була дуже цікавою особливістю турніру. Особливо корисним було знайомство з нещодавнім досвідом боротьби українців проти сучасних ворожих танків (на сході України)", - йдеться в повідомленні прес-служби танкових військ Швеції.

Шведи також зазначили, що найважливішою частиною турніру є спілкування і обмін досвідом між військовими країн-союзників.

3-8 червня 2018 року в німецькому місті Графенвер проходили змагання з танкового боя Strong Europe Tank Challenge 2018. Цього року кращими стали німецькі танкісти. На навчання приїхали екіпажі з восьми країн - України, США, ФРН, Австрії, Франції, Британії, Польщі та Швеції. ЗСУ виступали на Т-84.

Шведські екіпажі:

Українські екіпажі:

Відправити:
Теги: Tank Challenge
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне