RU

Самотність літніх. Фонд Let's Help зняв відео видео

26.11.2019, 14:00
Screenshot_1

LIGA.net - інформаційний партнер фонду Let's Help

Благодійний фонд Let's Help (входить до групи компаній ЛІГА) зняв соціальний ролик, покликаний нагадати про українців, які живуть в геріатричних пансіонатах і потребують підтримки та уваги. 25 264 самотні літні людини в Україні за збігом обставин опинилися в таких пансіонатах. Самі вони не можуть забезпечити собі елементарні умови комфорту й радіють навіть простому людському спілкуванню.

Режисер: Даша Ши
Оператор: Максим Лебідь
Продюсер: Соня Аркулінська

Let's Help з програмою Гідна старість став першим фондом в Україні, який почав системно працювати з геріатричними пансіонатами і змінювати якість життя самотніх літніх людей на краще. На даний момент Let's Help працює в 8 областях країни - понад 8000 людей в 143 геріатричних пансіонатах України знаходяться під опікою Фонду.

Дивіться фото: Фонд Let's help провів танцювальне свято в Маріїнському парку

ДОВІДКА. Фонд Let's Help створений в 2015 році родиною Бондаренків, засновниками ГК ЛІГА. Засновники покривають усі адмінвитрати Фонду, що дає можливість 100% внесків витрачати на реалізацію благодійних програм. Фондом здійснюється системна допомога 120 геріатричним пансіонатам в семи областях. У цих закладах металевий посуд замінений на склокерамічний, забезпечений доступ до питної води, закуповується реабілітаційне обладнання, засоби гігієни, постільна білизна та постільні приналежності. Більше 6000 людей з таких пансіонатів знаходяться під опікою Фонду. Для них організовується дозвілля: закуповуються системи Т2, ТВ, радіо, настільні ігри, організовуються концерти. У 28 пансіонатах встановлена ​​моніторингова система екстреного виклику, яка передається сигналом від ліжка клієнта до персоналу.

Комментарі

Останні новини